BEATA ROSA

Jestem psychologiem, certyfikowanym Psychoterapeutą Instytutu Analizy Grupowej "Rasztów" i certyfikowanym Analitykiem Grupowym. Ukończyłam4 letnie szkolenie w Instytucie Analizy Grupowej "Rasztów", które posiada atest Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego i Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Doświadczenie kliniczne zdobywałam w Klinice Nerwic Instytutu Psychiatrii i Neurologii, na Oddziale Ogólnopsychiatrycznym Szpitala Nowowiejskiego oraz na Oddziale Dziennym Zaburzeń Nerwicowych w Centrum Psychoterapii w Warszawie. Regularnie wzbogacam swoją wiedzę biorąc udział w szkoleniach, seminariach i konferencjach z zakresu psychoterapii. Jestem członkiem Instytutu Analizy Grupowej "Rasztów". Swoją praktykę psychoterapeutyczną prowadzę zgodnie ze standardami Instytutu oraz E.G.A.T.I.N., której Instytut jest członkiem. Prowadzę psychodynamiczną i psychoanalityczną psychoterapię indywidualną osób dorosłych, terapię par oraz analityczną psychoterapię grupową. Pracuję pod superwizją superwizorów IAGR i Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej. Ukończyłam również studia w zakresie zarządzania oraz podyplomowe MBA .Posiadam doświadczenie w zakresie zarządzania ludźmi w firmie zagranicznej.

Telefon

+48 501 15 11 22

MARZENA BUBAK

Jestem psychologiem, psychoterapeutą, certyfikowanym Analitykiem Grupowym. Ukończyłam czteroletnie szkolenie w Instytucie Analizy Grupowej Rasztów, który jest członkiem European Group Analytic Training Institutions Network (E.G.A.T.I.N.), posiadającym rekomendacje Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz atest Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Jestem członkiem Instytutu Analizy Grupowej Rasztów. Jestem absolwentką Wydziału Psychologii w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej oraz Wydziału Neofilologii na Uniwersytecie Warszawskim. Ukończyłam moduł specjalizacyjny terapii par i rodzin na SWPS, dwuletnie szkolenie w zakresie terapii par i rodzin prowadzone przez Grupę Synapsis. Zdobywałam doświadczenie podczas dwuletniego programu stażowo – szkoleniowego z terapii par i rodzin w Pracowni Terapii i Rozwoju oraz dwuletniego stażu w XIX Oddziale Psychiatrycznym Rehabilitacyjnym dla Dzieci w Warszawie. Pracuję pod superwizją superwizorów PTPP. Zajmuję się psychoterapią indywidualną i grupową osób dorosłych oraz psychoterapią par, małżeństw i rodzin.

Telefon

+48 668 015 021

Tamara Gawor

Jestem psycholożką i psychoterapeutką w trakcie szkolenia w CRP Centrum Rozwoju Psychoterapeutów Mabor, akredytowanego przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne. Jestem absolwentką Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej na kierunku psychologia kliniczna. Swoje doświadczenie zdobywałam w Klinice Dzieci i Młodzieży w Instytucie Psychiatrii i Neurologii oraz w Ośrodku Interwencji Kryzysowej. Ukończyłam szkolenie terapii rodzin w IPiN. Prowadzę terapie indywidualną osób dorosłych i młodzieży oraz terapie rodzinną. Pracuję w podejściu systemowym, ale w rozumieniu indywidualnej problematyki psychologicznej uwzględniam również perspektywę psychodynamiczną. Pracuje pod superwizją superwizorów PTPP.

Telefon

+48 606 882 533

Z naszym doświadczeniem, wiedzą i zaangażowaniem pomagamy przejść drogę od smutku, cierpienia i zmagania się z różnego rodzaju trudnościami do rozumienia siebie, uczucia ulgi i osiągnięcia wewnętrznej wolności.

Telefon

+48 501 15 11 22

E-mail

kontakt@psychoterapiapiaseczno.pl

Telefon

+48 501 15 11 22

Adres

Piaseczno 05-500
ul. Gerbera 14 lok. 30 (3 piętro)
Mieszkalna część budynku

Pozostańmy w kontakcie